otázky a odpovědi

Jak vybrat vhodnou variantu identifikačního náramku?

Záleží na tom, pro jakou akci identifikační pásky potřebujete. Více než 90% našich prodejů tvoří identifikační pásky z materiálu TYVEK a mezi nimi většinou prodáváme pásky v šíři 2,5 cm (ty širší). Pro jedno až dvou denní akce jsou ideální. Pokud je vaše akce vícedenní nebo potřebujete vyšší míru zabezpečení nebo odolnosti, potom zvolte vinylové nebo textilní pásky. Textilní pásky jsou reprezentativní a zvýší kredit vaší akce.

Proč jsou prodávanější náramky v šíři 2,5 cm, když 1,9 cm jsou levnější?

Ano, pásky v šíři 1,9 cm (3/4”) jsou levnější, ale identifikační pásky tvoří zároveň marketingový prvek, kterým posilujete povědomí o vaší akci a jednoduše širší pásky mají větší plochu pro potisk, proto na nich logo akce více vynikne. Rozdíl v ceně ve výši 0,10 Kč asi stojí za výraznější označení vaší akce.

Jaká je odolnost digitálního černobílého tisku?

Je naprosto dostatečná pro 99 % případů použití. Pokud se budete hodně snažit a schválně tisk mazat, potom jej dokážete mechanicky poničit. Dlouhodobé vystavení vodě (např. v bazénu) také není ideální. Na druhou stranu, identifikační náramky TYVEK jsou určené pro jednorázové použití na jeden max. dva dny, a pro tuto dobu použití je odolnost potisku naprosto dostačující!

Výhodou tohoto tisku je rychlost, nízká cena, vysoká kvalita tisku (detaily a odstíny), navíc se jedná o velmi ekologickou metodu tisku bez ředidel a jiných chemikálií. Do ideálního stavu zatuhne během cca 3 dnů od tisku (proto je vhodné neobjednávat ve čtvrtek před páteční akcí). Běžně tímto tiskem realizujeme i opravdu velké projekty a akce s více než 60.000 návštěvníky.

Pokud byste potřebovali odolnější variantu potisku (např. koupaliště), kontaktujte nás, připravíme vám individuální nabídku jiné varianty potisku.

V ceníku uvádíte jednotnou cenu pásků bez ohledu na množství, ceník ale začíná až od 100 ks.

Ano, chceme za dobré ceny prodávat i malým odběratelům, proto jsme jako jedinní zavedli jednotnou cenu identifikačních pásků bez ohledu na objednané množství. Minimální objednávka je 100 ks identifikačních náramků v jedné barvě a s jedním motivem potisku.

Odeslání v den objednání i s potiskem - to je slogan nebo realita?

Je to realita! Samozřejmě v rámci logických časových návazností. Expedice zásilek probíhá každý den cca v 16:00. Pokud máme od vás schválenou korekturu potisku do 12:00 v případě nutnosti i později, potom stihneme expedici ještě ve stejný den. Standardně odesíláme zásilky přes společnost GLS, pokud vám ale opravdu hoří termín, jsme schopni expedovat zakázku kurýrem ČD, který doručuje zboží i o víkendu a svátcích.

Evropská kvalita, žádná Čína, co to má znamenat?

Uvědomujeme si, že v dnešní době je cena až na prvním místě. Ceny tlačíme na minimum ale zachováváme při tom i vysokou míru kvality. Pokud pořádáte akce pravidelně a odebíráte naše zboží a můžete porovnat kvalitu našich TYVEK pásek s páskami z Číny, potom nám dáte zajisté zapravdu. Naše pásky opravdu drží, nerozlepují se, mají vyšší plošnou hmotnost - tedy i celkovou odolnost, jsou antialergení (vylučují alergickou reakci při nošení).

V nabídce máte vinylové pásky typu “Wide Face”, druhý typ “L-Shape” nenabízíte?

Tvarový typ vinylových pásek “L-Shape” (tedy klasicky rovné pásky s ohybem) jsme schopni vám dodat na objednání. Nedržíme tento typ skladem. Cena je stejná jako u varianty “Wide Face”.

Plnobarevný potisk TYVEK náramků je možný na jakoukoliv barvu náramku?

Není, technologie tisku vyžaduje tisk na bílý podklad, plnobarevně potiskujeme tedy bílé TYVEK pásky ale tím že je můžeme potisknout jakoukoliv barvou, je možné docílit vlastně přebarvení pásky (potiskem) na jakýkoliv odstín. Není tedy problém mít na pásce barevné logo, případně fotografii, barevný text a ještě celkově ladit pásky do barevného odstínu. O možnostech, grafice a celkovém provedení se můžerme domluvit telefonicky nebo e-mailem.

Je možné potisknout TYVEK náramky třeba červeně nebo jinou barvou?

Ano, je to možné. Technicky se vlastně jedná o plnobarevný potisk, ale budeme vše tisknout pouze do odstínu, který potřebujete. Pokud například vaše firma používá červené logo a červené texty, potom vám to takto natiskneme. Je možné tisknout i na barevné náramky, ale doporučujeme tisk na světlejší odstíny náramků. Například žlutý potisk na fialové pásce bude velmi nevýrazný. Cena je účtována stejně jako při plnobarevném potisku.

Proč nejsou vaše stránky vyrobeny jako e-shop s možností nákupu online?

V našem týmu jsme tuto variantu zvažovali, ale došli jsme k závěru, že standardní objednání je vhodnější. Product manager - David Spáčil má velký přehled o tom co a jak jde udělat, proto je lepší celou zakázku při objednání s ním konzultovat z hlediska termínu barev a technologií. Případně vám i poradí jak vaši akci označit našimi náramky (kombinace materiálů, odstínů pro různá použití apod.).

Jakou mám záruku, že se pásky od vás při výrobě nedostanou na “černý trh”?

Zárukou je dobré jméno naší společnosti, to že identifikační náramky prodáváme již řadu let a další řadu let hodláme. Při objednání identifikačních náramků pro vaši akci jsou při expedici ručně přepočítány. Případné dotisky realizujeme pouze pro stejného objednavatele, není tedy možné aby někdo jiný objednal dotisk. Případné zkažené pásky z výroby (při potisku občas dojde k vadám) jsou tyto okamžitě zkartovány. Za přesně dodaný počet kusů tedy ručíme dobrým jménem naší společnosti. Za celou dobu našeho působení jsme se nestkali s jedinnou reklamací tohoto typu. Toto je zásada, kterou striktně dodržují všichni naši zaměstnanci.